top of page

Balandžio mėn. ekskursijos!

Kviečiame apsilankyti balandžio mėnesio apžvalginėse ekskursijose Kauno tvirtovės parke! Laukiant sezono atidarymo trumpos pažintinės ekskursijos I, III ir V forto kareivinėse supažindins su tvirtovės raida ir Pirmojo pasaulinio karo istorijos dalimi vykusia Kaune.

Taip pat Jūsų lauks ir nemokamas žygis Žvėrių taku skirtas atminti Kauno tvirtovės parko darbuotoją Ovidijų Jurkšą.

Lauksime visų smalsuolių!

Kviečiame į Kauno tvirtovės V forto ekskursijas visus turinčius ir nepanaudojusius nemokamus ekskursijos bilietus!!! Balandžio mėnesis paskutinė galimybė panaudoti bilietus! Galioja tik V forto ekskursijos bilietai.


Organizatoriai kartu su Aukštaitijos saugomų teritorijų direkcija rūpinasi fortuose žiemojančių šikšnosparnių apsauga ir visų prašo būti atsakingais: lankymasis fortų teritorijoje yra ribojamas teisės aktų nustatyta tvarka, o lankymasis požemiuose spalio–balandžio mėnesiais – griežtai draudžiamas.

35 peržiūros0 komentarų

Naujausi įrašai

Rodyti viską

Kauno tvirtovės parke – laisvas plotas: naujoje erdvėje lankytojai kviečiami įžaisti miestą Robotų autobusas, vaizduotės lavinimo patirtys, urbanistikos ir kolektyvinės košės maišymo dirbtuvės, banket

Turiningai prabėgusios Europos paveldo dienos liko užfiksuotos ne tik nuotraukose, bet ir trumpame reportaže. Kviečiame pasižiūrėti įsimintiniausias akimirkas iš Europos paveldo dienų renginių ,,Gyvas

bottom of page