Šikšnosparnių naktis IV forte

Penktą kartą vyksianti „Šikšnosparnių naktis“ kviečia pasutemauti į IV fortą – vieną svarbiausių šikšnosparnių žiemaviečių ne tik Kaune, bet ir Lietuvoje. Kas yra šikšnosparniai? Kuo jie ypatingi ir itin reikalingi? Ar veliasi į plaukus ir į svetimus reikalus? Kodėl jie verti mūsų meilės ir ar apskritai sąžininga skirstyti gamtos sutvėrimus į mylimukus ir nemėgstamus? Ir kas per velns ta meilė gamtai yra! Į visus šiuos ir kitus klausimus atsakysime ir mitus apie šikšnosparnių paslaptingą gyvenimą griausime RUGSĖJO 16 d. (ketvirtadienį)

Susitinkame 20 val. ypatingoje IV forto aplinkoje susirasti naujų draugų – šikšnosparnių ir palinkėti jiems saldžių sapnų prieš ateinantį žiemos miegą.

PROGRAMA: Nuo 20 val. svečiuose pas šikšnosparnius ir renginio dalyvius – gamtininkas Marius Čepulis, mėgstantis žiūrėti į gamtą objektyviai ir per objektyvą bei šmaikščiai papasakoti apie pačius rimčiausius gamtoje vykstančius reiškinius. Vakaro svečias turi gausų puslapio "Čepulio fotoklajonės" sekėjų būrį, jį pažįsta gamtinės tematikos knygų mėgėjai, o šiuo metu Marius Čepulis atstovauja gamtos reikalus kaip Lietuvos Respublikos Aplinkos ministro patarėjas.

Neabejojame, kad daugeliui smalsu forto užkaboriuose pamatyti ir išgirsti gyvai ne tik šikšnosparnį, bet ir patį Marių Čepulį!

Apie šikšnosparnius ir jų tyrinėjimus fortuose pasakos Kauno marių regioninio parko biologas Mindaugas Kirstukas, kuris pristatys ir ilgai lauktą, labai gerą naujieną IV forte žiemojantiems šikšnosparniams.


Dalyvio mokestis – 1 eur. * Mokamas vietoje grynais, įsigyjant vienkartinį Kauno marių regioninio parko lankytojo bilietą iš direkcijos darbuotojų.

*Įsigydami parko lankytojo bilietą prisidedate prie panašių renginių organizavimo ir gamtos bei kultūros vertybių priežiūros.

Po pasakojimų lauks ekskursijos su Kauno tvirtovės gidais. Į ekskursijas bus reikalinga registracija (vietoje). Ekskursijos dalyvio mokestis Kauno tvirtovės parko lankytojo bilietas (sumokamas registracijos į ekskursiją metu vietoje) – 1 eur.*

* Surinkti pinigai bus panaudoti forto tvarkybos darbams paremti

Prašome avėti patogią avalynę ir turėti šviesos šaltinį (žibintuvėlį, telefoną).


Renginio metu privaloma laikytis visų saugumo reikalavimų. Sutemautojams rekomenduojame pasirūpinti patogia, vaikščioti tinkama avalyne ir apranga pagal orus. Renginio metu bus fotografuojamas/filmuojama.

Renginio vieta: Plytinės g. 15, Kaunas 54.850598, 23.954249


31 peržiūra0 komentarų

Naujausi įrašai

Rodyti viską